Otopark Kapatma Sistemleri

2006 yılından beri Özgür Adil İnşaat olarak müşterilerimize otopark kapatma sistemleri hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Araç park etmek birçok yerde sorundur. Özellikle dışarıda iken park yeri sorunu yaşarız. Ancak evlerimizde ve iş yerlerimizde her zaman kapalı bir alan bulabilmek de mümkün olmayabilir. Bu yüzden özellikle şahsi konutlarınızda, araçlarınızı bıraktığınız bölgenin güvenli ve üzeri tamamen kapalı olmasını tercih ediyorsanız firmamız uzman mimarları ve mühendisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Konutlarınızın dış görünüşünü bozmadan, mekânlarınıza en uygun otopark kapatma sistemlerini bulabilirsiniz.

Otopark Kapatma Sistemleri Nasıl Yapılır?

Kapalı bir otopark yaptıramayacaksanız, küçük bir park alanını otoparka çevirebilirsiniz. Bu aşamada tamamen kapalı olmasa da kısmen kapalı alanlar sizi için çizilir ve yapılır. Sundurma sistemleri kurularak, yağmura, güneşe ve diğer doğal hava olaylarına karşı aracınızı güvene alabilirsiniz. Bu ürünler aşırı rüzgârlı bölgelerde bile güvenle kullanılabilir. Sadece şahsi konutlarda değil, AVM otoparkları, fabrikalar, şantiye otoparkları, otel otoparkları vb. birçok yerde de kullanabilirsiniz.

Açık Otopark Kapatma Nerelerde Kullanılır?

Şahsi konutların yanı sıra, AVM otoparkları, fabrikalar, şantiye otoparkları, otel otoparkları vb. birçok yerde de bu kapatma işlemini yaptırabilirsiniz. Firmamızın sunduğu her türlü mimari işlemde müşterilerin beklentileri de dikkate alınır. Onlar dinlenir bununla beraber bir plan oluşturulur. Evet, kalite standartlarından taviz vermeden, müşterilerin istek ve beklentilerine en uygun açık otopark kapatma projeleri çizilir. Sunulan farklı alternatif projeler de beğeni alarak tercih edilmektedir. Sunulan projeler binanıza ve dış çevreye sonradan eklenmiş gibi durmaz, adeta yıllardır varmış gibi çizilir. Araçlarınızı dış etkenlerden korumak ve otopark kapatma sistemleri kurmak çok da zor değil, içiniz rahat olmalı ve bunun için firmamızdan destek almalısınız.

Bütçenize Uygun Otopark Kapatma Sistemleri

İster tek araçlık, isterseniz de daha fazla araçlık otopark kapatma işlemi yaptırın, her durumda da size ve bütçenize en uygun otopark kapatma sistemleri fiyatlarını firmamızda bulabilirsiniz. İş bitiş tarihi söz verilen ve taahhüt edilen tarihtedir. 16 yıllık mimarlık ve inşaat firması olarak, memnun müşteriler biriktirdik. En büyük referansımız olarak, daha yıllarca onlara hizmet etmeye devam edeceğiz.

 

 

 

TOP Call Now Button(0532) 156 03 43