Çelik Yapılar 2006 yılından beri Özgür Adil İnşaat olarak müşterilerimize çelik yapılar için kurulum hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ülkemiz deprem kuşağında bulunur ve biz millet olarak bununla yaşamaya alışmaya çalışıyoruz. Özellikle deprem fayları üzerinde bulunan ve risk altındaki iller için kentsel dönüşüme ve bina tercihlerinde değişikliğe gidilmektedir. Bu durumda çelik yapılar da önem kazanmış ve tercih edilmeye başlanmıştır. Tüm bu değişiklerden iş yerleri, fabrikalar, depolar, hangarlar da etkilenmiştir. Çelik yapılarla tüm bu binalara çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.  Firmamız size en güvenilir çelik yapıları sunacak mimar ve mühendis desteği ile çalışır. Çelik Yapı Nedir? Birçoğumuz çelik yapıların betonarme binalara göre %50 daha hafif olarak depreme karşı daha dayanıklı ve güvenilir olduğunu biliyoruz. Çelik yapı sistemlerinde kullanılan yapı elemanları, çeliğin soğuk bir biçimde şekillendirilmesiyle üretilir. Çelik yapılar depreme daha dayanıklı ve her türlü hava koşuluna uygun üretilirler. İş bu kadar basit gibi görünse de bu hizmeti bu işi gerçekten anlayan ve kaliteli bir biçimde sunacak olan mimarlık ve inşaat firmalarından almalısınız. Çelik Yapı Avantajları Nelerdir? Özellikle depreme karşı daha sağlam olmaları ve betonarme binalara göre daha hafifi olmaları sebebiyle tercih edilirler. Aynı zamanda fabrika ve depo gibi yapılar için kullanımları da çok kolaydır. İş yerleri için ilk tercih sebeplerinden biri de betonarmelere göre daha kısa sürede inşa edilmeleridir.

  • Yine beton binalara göre çok daha ucuz fiyat seçenekleri ile üretilirler. Birçok iş yeri sahibinin seçim sebeplerinden biri de budur.
  • Diğer inşa edilen yapılara göre çok daha çevreci ürünledir.
  • Çelik yapılar her iklime ve hava koşuluna karşı diğer tüm yapılara göre daha dayanıklıdırlar.
  • Kullanım şartlarına ve çevresel şartlara göre değişse de bir çelik yapının ömrü 40 ila 50 yıl olarak değişebilir.
  • "çelik konstrüksiyon çatı" "çelik konstrüksiyon depo" "çelik konstrüksiyon fabrika" "hangar depo yapımı" "hangar yapan firma" "hangar yapımı" "çelik konstrüksiyon fabrika fiyatları" "depo yapımı" [çelik konstrüksiyon] "antrepo yapımı"

Çelik Yapı Fiyatları İş yeri, fabrika, depo ve kurulumlarınız için çelik yapılar çok daha uygun fiyatlı olarak yapılmaktadır. Bilgi almak ve çelik yapı fiyatlarını öğrenmek isterseniz, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat ve kaliteli işçilik seçenekleri ile hizmet alabilirsiniz. İş teslimi söz verilen gün ve saate, taahhüt edildiği üzere yapılır.

TOP Call Now Button(0532) 156 03 43