Otel Tadilat ve Dekorasyonu

2006 yılından beri Özgür Adil İnşaat olarak müşterilerimize otel tadilat ve dekorasyonu hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Oteller kullanım oranlarına göre, zaman zaman dekorasyon ihtiyacı duyarlar. Bunun dışında, otellerin dekorasyonu da yapılırken önemli noktalar vardır. Firmamız tüm otel tadilat ve dekorasyonu işlerinde önce müşterilerinden gelen talepleri dinler ve ona göre bir yol haritası çizer. Bu işlemlere başlamadan önce kaliteli bir keşif hizmeti de yapılır.

Otel Tadilat ve Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Otel sahibiyle beraber etkili bir keşif süreci yapılarak planlanan otel tadilat süreci belirlenir. Bu aşamada müşteriden gelen talepler çok önemlidir. Tüm istek ve beklentiler masaya yatırılır. Bütçe faktörü de düşünülerek, yapılması gereken her şey ayarlanır. Bu aşamada çalışan personelin işinde uzman kişilerden seçilmesi çok önemlidir çünkü firmamız şunu bilir ki her işin uzmanı ayrıdır. Tadilata konu olacak olan her türlü kalem belirlenir, alçıpan duvar ve tavan işleri asma tavan, boya, alçı, mutfak, banyo, elektrik sistemi, lamine veya laminant parke sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, dolaplar, odalar gibi birçok tadilat konusu incelenir ve yenileme işlemleri üzerinde konuşulur. Ve bu işler işinin ehli ustalara teslim edilerek söz verilen gün ve saatte teslim edilmiş olur.

Dekorasyon İşlemlerinde Hassasiyet

Otelleriniz şık ve etkileyici görünmelidir. Sahip olunan konsepte göre en ideal otel tadilat ve dekorasyonu yapılır.  Dekorasyon işlemlerinde yapmak istediğiniz konsepte en uygun tasarımları mimarlarımız sizin de desteğinizi alarak belirler. Tüm işlemlerde 1. Kalitede malzemeler kullanılır. Burada ilk amaç ise müşterinin hayalinden geçeni önce kâğıda sonra mekâna dökmektir.

Otel Tadilat ve Dekorasyonu Fiyatları

Komple tadilat işlemi yaptırmak her zaman küçük alanlara göre çok daha uygun fiyat seçeneklerine sahiptir ancak, firmamız her zaman müşteri odaklı fiyatlarla çalışır. Bunun için en büyük referansımız olan müşterilerimizden de yorum alabilirsiniz. Mimarlık ve inşaat firması olarak otel tadilat ve dekorasyonu fiyatları oldukça uygundur. 16 yıldır size hizmet vermenin haklı gururunu yaşarız, aklınıza takılan her türlü soruda bize ulaşabilirsiniz.

 

 

TOP Call Now Button(0532) 156 03 43