Daire dekorasyonlarınız 3D mekan çizimleriniz yapılarak uygulanmaktadır. Daire tadilat işleriniz profesyonel kadrolarla uygulanmaktadır. Daire tadilatı ve daire dekorasyonunda kullanılan tüm malzemeler TSE belgelidir. Daire tadilatı ve daire dekorasyonunda  kullanılan tüm malzemeler garantidir . Firmamız daire tadilatı ve daire dekorasyonunda konusunda uzmanlaşmıştır.

Mimar firma olarak daire tadilatı ve daire dekorasyonu konusunda en iyi hizmeti vermek için profesyonel ekibimizle güçlü hizmetler sunmaktadır

Müşterilerimizin daima güler yüzlü olarak bizden hizmet almalarını amaçlıyoruz. Yeni bir  daireye ihtiyacınız mı var ? veya dairenizin iç dekorasyonu mu yenilemek istiyorsunuz doğru yerdesiniz.

Mimar firma İstanbul ve Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Güçlü referanslarımız ve profesyonel ekibimizle sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamayı temin ve garanti ediyoruz.

Daire Tadilatı ve Dekorasyonu

2006 yılından beri Özgür Adil İnşaat ve mimarlık firması olarak, her mekân için daire tadilatı ve dekorasyonu hizmeti veriyoruz. Oturduğunuz mekânları size hitap eden bir hale getirmek firmamız için oldukça kolaydır. Uzman mimar ekibimiz, sizin istek ve beklentilerinizi de değerlendirerek, konseptinize ve tarzınıza uygun yenileme çalışmalarını büyük bir özenle gerçekleştirir. Bu işlemler de işin uzmanı bir ekip şartken, 1. Sınıf kalite de ürünler ve malzemeler de kullanmak oldukça kıymetlidir. Havanızı değiştirecek, bambaşka bir dekor sizi bekliyor olabilir. Keşif için evinize geldiğimizde bize sadece hayallerinizi anlatmanız yeterlidir. Sizi anlar ve daire tadilatı ve dekorasyonunuzu seve seve gerçekleştiririz.

TOP Call Now Button(0532) 156 03 43