Cafe Tadilat Ve Dekorasyonu

2006 yılından beri Özgür Adil İnşaat olarak müşterilerimize cafe tadilat ve dekorasyonu hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Firmamız cafe ve restoran işletmelerinizde gereken tüm tadilat işlemlerinizi titizlikle yapar. Profesyonel bir ekiple çalışırız ve siz müşterilerimizin hayallerindeki her şeyi resme dökebilme yeteneğine sahibiz. Aklınızdakini anlatmanız yeter, uzman ekibimiz, sizin için çalışır. Cafeler ve restoranlar, sürekli müşteri ağırladığı için zaman içinde tadilat gerektirebilir. Düzenli olarak bu tadilat işlemleri gerçekleşmezse de sorun daha da büyür ve içinden çıkılmaz hale gelir.

Cafe Tadilat Ve Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Sürekli binlerce insan ağırlayan cafe ve restoranlar her zaman şık ve bakımlı olmalıdır. Bu yüzden cafe tadilat ve dekorasyonu önemlidir, bu yüzden dekorasyon kadar gerektiği zaman yapılması gereken tadilatlar da önemlidir. Her iş yerinin konsepti farklıdır. Sizin konseptinize en uygun boya işleri, seramik işleri, duvar kâğıdı, dış cephe boyaları, kartonpiyer uygulamaları, yalıtım ve elektrik tesisat işleri vb. birçok uygulama güvenle yapılır.   Her işçilik için ayrı elemanlarla çalışılır çünkü firmamız bilir ki bu işler ayrı uzmanlık gerektirir. Kaliteli bir işçilik sunabilmek için bu şarttır.

I.Sınıf Kaliteli Malzeme ile Bütçe Aşmayan Tadilat

İşletmelerinize cafe tadilat ve dekorasyonu yaparken kullanılan malzemeler 1. Kalite olarak seçilir. Ortaya çıkan işçiliğin temiz olması kadar malzemenin de kaliteli seçilmesi gereklidir. Bun yanı sıra müşterimizden gelen talepler de çok önemlidir. Beklenti ve taleplere göre belirlenen yol haritası müşterilerimizin bütçesini aşmayacak şekilde belirlenir. Ayrıca tüm cafe tadilat süreci söz verilen gün ve saatte tamamlanır. Bunun için memnun müşteri profilimize bakarak kaliteli referanslarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Cafe Tadilat ve Dekorasyon Fiyatları

İşletmeleriniz yoğun bir şekilde kullanıldıklarında belli dönemlerde tadilat isterler. Dekorasyonları için ise işinin uzmanı bir firmadan yardım almak daha işin başındayken çok önemlidir. Hangi konuda ihtiyaç duyarsanız duyun, bütçenizi aşmayan fiyat seçenekleriyle hizmet alabilirsiniz. Mimarlık ve inşaat firması olarak biz, cafe tadilat ve dekorasyon fiyatları belirlerken öncelik olarak müşterilerimizi düşünürüz. 16 yıllık tecrübemizle kaliteli desteğimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

TOP Call Now Button(0532) 156 03 43